Fluffy Kitty Rescues Christmas

Lubisz Święta, prawda? 

My również, ale są setki ludzi, którzy spędzają te święta samotnie. Wiele zwierząt staje się prezentem, który zostanie porzucony w przyszłym roku. To musi zostać zatrzymane!

Puszysty kotek znalazł coś obok kosza na śmieci. To czarny kot! Również opuszczony i niekochany.

Tak więc to twoja decyzja, czy zaopiekujesz się nim, czy nie. Niech Czarny Kot poczuje magię świąteczną po raz pierwszy.
 
Wypełniając poziomy jeden po drugim, czarny kot może ponownie uwierzyć w ludzką dobroć, wszystko zależy od ciebie. Powodzenia!

Grę możesz pobrać klikając: Fluffy Kitty Rescues Christmas

Funkcje: 

– 6 minigier;
– 8 tablic wyników;
– 6 osiągnięć;
– wiele ulepszeń;
– sklep;
– 3 pojazdy;
– 3 znaki;Darmowa gra 

Fluffy Rescues Christmas to nowa zabawna gra. Możesz wyłączyć reklamy i kupić wiele produktów w grze.


Wesołych Świąt 

Można znaleźć wiele kolęd, drzew i prezenty. Niech pada śnieg…


Zbieraj cukierki i kupuj ulepszenia 

Możesz kupić ulepszenia i przedmioty dla zebranych cukierków. Odwiedź sklep. Jak Fluffy pokaże postęp, będzie ewoluował na kolejne poziomy, które zmienią się w nagrody.

Pobierz tę aplikację bezpośrednio z Google Play, aby wspierać programistów, którzy udostępniają darmowe gry. Gra zawiera spersonalizowane reklamy i zakupy w aplikacji. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody spowodowane używaniem emulatorów, pobieranie gier poza Google Play itp. Dane są zapisywane lokalnie, więc stracisz wpis gry po odinstalowaniu. Wyniki w tabeli rekordów pozostaną po odinstalowaniu. Fluffy Kitty to dzieło polskich artystów.

Pobierając grę, akceptujesz politykę prywatności i warunki dostępne na stronie https://noblecatgames.com/index.php/kontakt.

Tagi , , , , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.