O nas

Fafi – zdobywszy złoty medal jako najszybszy klikacz postanowił zrealizować marzenie i spróbować swoich sił w tworzeniu świata wirtualnego. Przez lata trenował kluczowe umiejętności jako strzelec, żołnierz, fighter, kierowca rajdowy, zawodowy piłkarz a nawet Wiedźmin, przy pomocy magicznego urządzenia zwanego „padem”. Fan nowych technologii, wytrawny sportowiec i koneser włoskiej kuchni, całą swoją energię poświęca na zgłębianie tajników wiedzy o unitach i świata finansjery. Ceni porządek, ambitne kino i dużą dawkę humoru. Dba o dobre samopoczucie personelu, organizując regularne sesje edukacyjno-integracyjne dla Chestera i Elmo. Jako niedoszły tancerz uwielbia wywijasy ze swoją partnerką w rytm dyskotekowych hitów. Wg niego gwarancją wysokiego poziomu morale w zespole jest zapewnienie współpracownikom całodobowego dostępu do łakoci z serii „Kinder”, które ubóstwia. Kiedy nie zarządza przedsiębiorstwem to każdą wolno chwilę przeznacza na szeroko rozumiane ratowanie świata.

 

 

Elmo – manager powierzchni płaskich.

Osobnik o spokojnym usposobieniu, dba o czystość otoczenia, szczególnie po niewybrednych zabawach kierownika. Ze względu na burzliwą przeszłość uczestniczy w zajęciach terapii grupowej, co ma pomóc mu pokonać lęk przed odkurzaczem. Jest wiernym fanem filmów o Harrym Potterze, choć nigdy nie mówi o tym głośno. Niepoprawny optymista, zawsze łagodzi sytuację gdy kierownik nadużywa swojej władzy. Prowadzi bujne życie towarzyskie, czego efektem jest jego zachrypnięty głos i nieustannie rozszerzone źrenice. Uwielbia zabawę w chowanego, a wieczorami oddaje się bezgranicznej pogoni za zielonym światełkiem z breloczka laserowego.

 

Chester – kierownik ds. jakości.

Niebieskooki łamacz damskich serc siedząc na drapaku bacznie obserwuje otoczenie i pilnuje, aby każdy wykonywał swoje obowiązki z należytą starannością. Gdy spostrzeże niesubordynacje natychmiast podnosi głos ukazując swoje groźne szable. Cieszy się ogólnym szacunkiem wśród współpracowników. Często swobodnie przechadza się po biurze, tylko jego nonszalancko uniesiony do góry ogon zdradza, że właśnie odbywa się kontrola. Ma słabość do kabanosików i poduszeczek serowych, czasami pozwala się udobruchać. W wolnych chwilach toczy po podłodze ciemne kulki o nieokreślonej barwie z plastycznego materiału lub trenuje nowe chwyty judo na Elmo. Po pracy często angażuje się w pościg za wędką, uwielbia śpiewać – w piątki organizuje karaoke z repertuarem Zenka M., ma podobną barwę głosu.

Kundzia – zarządza wszystkim co niezarządzalne.

Na co dzień zajmuje się prowadzeniem bloga o kocim świecie, gdzie władzę sprawują mruczki. W międzyczasie fotograf i lingwistka – albo tłumaczy teskty albo kotom jak mają żyć. Swoją wiedzę zgłębia zadając tysiąc pytań dziennie prezesowi. Płakała jak umarł Zgredek. Lubi poważną literaturę typu „Sekret”. Prywatnie tancerka i smakosz chipsów z popularnej sieci dyskontów.

 

 

 

 

Czy to Ty?

Może już czas dołączyć do naszego zespołu. Zapraszamy do zakładki Rekrutacja

Komentarze są wyłączone.