Urban Legends – Fight for Honor

Styl retro na telefonie 

Amatorska sztuka pikselowa w połączeniu z muzyką 8-bitową pozwoli Ci cofnąć się w czasie, gdy stworzono legendarne gry. Aplikacja powinna działać z łatwością nawet we wcześniejszych wersjach Androida.

Przejrzyste i proste zasady 

Dwaj wojownicy stoją naprzeciw siebie. Za każdym z nich jest szczekający pies, pierwszy ugryziony jest słabszy. Jak to osiągnąć? Po lewej stronie znajduje się suwak ruchu w prawo-lewo, który pomoże ci przenieść postać. Po prawej stronie znajdują się 4 przyciski: P (punch), K (Kick) G (Dolna osłona) i G (Górna osłona). Rzucając cios, przesuwasz przeciwnika, ale naciśnięcie przycisku G zmniejsza przemieszczenie odległości. Dolna G chroni przed K, a górna G chroni przed P.

Historia pisana wielokrotnie przez całe życie 

Historia jest dość powszechna. W środku dnia nieznani sprawcy zaatakowali i obrabowali kobietę. Twoim zadaniem jest znalezienie głównego sprawcy. Gra opiera się na 2 rodzajach aktywności – łamaniu dość znanego modelu samochodu z kępkami, aby zebrać jak najwięcej monet lub walczyć z przeciwnikiem zgodnie z zasadami opisanymi powyżej.

Walcz, zbieraj monety i kupuj rzeczy 

Możesz kupić wiele ulepszeń i rzeczy w sklepie za zebrane monety. Istnieje również sklep, w którym możesz robić zakupy za prawdziwe pieniądze, np. wyłączanie reklam itp.

Tryb wieloosobowy 

Wersja Androida zawiera tryb wieloosobowy, w którym możesz zaprosić przyjaciela lub zagrać z przypadkowym przeciwnikiem.

Różnorodność znaków 

Każda postać ma inną siłę uderzenia. Poprzez odblokowanie więcej masz więcej mocy do dyspozycji.

Rywalizuj z innymi graczami 

Urban Legends zawiera wiele tabel rekordów i osiągnięć.

Grę pobierzesz z Google Play klikając link Urban Legends – Fight for Honor

Śledź nas na Facebook

Oglądaj filmy na YouTube

Pobierz tę aplikację bezpośrednio z Google Play, aby wspierać programistów, którzy udostępniają darmowe gry. Gra zawiera spersonalizowane reklamy i zakupy w aplikacji. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody spowodowane przez emulatory, pobieranie gier poza Google Play itp. Dane są zapisywane lokalnie, więc po odinstalowaniu utracisz wpis gry. Wyniki w tabeli rekordów pozostaną po odinstalowaniu. Urban Legends – Fight for Honor jest tworzony przez polskich artystów.

Pobierając grę, akceptujesz politykę prywatności i warunki dostępne pod linkami Polityka Prywatności

Tagi , , , , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.